▶Kommuniser automatisk med ESL-enheter i den opprinnelige innstillingen
▶Høyhastighets toveiskommunikasjon
▶Enkel installasjon, plug & play Høy kapasitet og bred dekning
| Generell spesifikasjon | |
| Modell | YAP-01 |
| Hyppighet | 2,4 GHz–5 GHz |
| Arbeidsspenning | 4,8–5,5 V |
| Protokoll | Zigbee (privat) |
| Brikkesett | Texas Instrument |
| Materiale | ABS |
| Totale mål (mm) | 178*38*20 mm |
| Operasjonell | |
| Driftstemperatur | 0–50 °C |
| Wifi-hastighet | 1167 Mbps |
| Dekning innendørs | 30–40 m |
| POE | Støtte |