▶Avansert batterisparende brikkesett kun tilgjengelig i Texas Instrument; lavt forbruk
▶E-BlekkSkjerm og tilgjengelig i opptil tre fargerS/H/H eller S/H/H
▶Trådløs toveiskommunikasjon mellom systemet og skjermen
▶Flerspråklig aktivert, i stand til å vise kompleks informasjon
▶Tilpassbar layout og innhold
▶LED-blinking forIndikatorpåminnelse
▶Støttet av bordplate med adapter
▶Enkel å installere, integrere og vedlikeholde
EATACCN skybasert sentralisert kontrollplattform for å oppdatere og designe etikettmaler, støtte planlegging, masseendring og POS/ERP koblet til via API.
Vår trådløse protokoll bruker mindre energi på grunn av dens tidsintelligente teknologi og utnytter ESL-infrastrukturens nøkkelkomponent i den tilkoblede butikken, slik at forhandlere kan koble seg direkte til kundene sine i beslutningsøyeblikket. Våre elektroniske hylleetiketter er tilgjengelige med eller uten LED.
| Skjermstørrelse | 2,66 tommer |
| Vekt | 28 gram |
| Utseende | Rammeskjold |
| Brikkesett | Texas Instrument |
| Materiale | ABS |
| Total dimensjon | 85,9 * 41,9 * 9,1 mm |
| OPERASJON | |
| Driftstemperatur | -20–40 °C |
| Batterilevetid | 5–10 år (2–4 oppdateringer per dag) |
| Batteri | Polymerbatteri |
| Makt | 0,1 W |
| UTSTILLING | |
| Visningsområde | 59,5 x 30,1 mm / 2,66 tommer |
| Skjermfarge | Svart og hvit og rød / Svart og hvit og gul |
| Visningsmodus | Punktmatriseskjerm |
| Oppløsning | 296 × 152 piksler |
| DPI | 183 |
| Vanntett | IP67 |
| LED-lys | 7 farger LED |
| Synsvinkel | > 170° |
| Tid for forfriskning | 16 sekunder |
| Strømforbruk ved oppdatering | 8 mA |
| Språk | Flerspråklig tilgjengelig |
Bedre kundeopplevelse
De mest suksessrike forhandlerne vet at det å levere en eksepsjonell kundeopplevelse er nøkkelen til å drive salg og bygge merkevarelojalitet. Elektroniske hylleetiketter spiller en viktig rolle i dette ved å forbedre kundeopplevelsen på flere måter. For eksempel kan kunder enkelt lese priser og produktdetaljer, noe som kan hjelpe dem med å ta informerte kjøpsbeslutninger. I tillegg kan elektroniske hylleetiketter gi verdifull produktinformasjon, for eksempel tilgjengelighet, ingredienser og næringsinformasjon, noe som hjelper kundene med å ta informerte kjøpsbeslutninger.