Egnet for komplekse lysscenarioer.
Nøyaktigheten er 98 % for normale innendørsscener.
Synsvinkel opptil 100° horisontal × 75° vertikal.
Innebygd lagring (EMMC) Støtter frakoblet lagring, støtter ANR (Data Automatic Network Replenishment).
Støtter POE strømforsyning.
Støtter statisk IP og DHCP.
Gjelder for ulike kommersielle komplekser, supermarkeder, butikker og andre steder.
| Modell | PC5 |
| Grunnleggende parametere | |
| Bildesensor | 1/4" CMOS-sensor |
| Oppløsning | 640*400@25fps |
| Bildefrekvens | 1~25 fps |
| Synsvinkel | 100° Horisontal × 75° Vertikal |
| Funksjoner | |
| Installer måte | Montering av tak/heis |
| Installeringshøyde | 2,3m~6m |
| Oppdag rekkevidde | 1,3 m ~ 5,5 m |
| Systemfunksjon | Innebygd intelligent algoritme for videoanalyse, støtter sanntidsstatistikk over antall passasjerer inn og ut av området, kan ekskludere bakgrunn, lys, skygge, handlekurv og andre ting. |
| Nøyaktighet | ≧98 % |
| Sikkerhetskopiering | Front-end Flash-lagring, opptil 30 dager, ANR |
| Nettverksprotokoller | IPv4, TCP, UDP, DHCP, RTP, RTSP, DNS, DDNS, NTP, FTPP, HTTP |
| Grensesnitt | |
| Ethernet | 1 × RJ45, 1000Base-TX |
| Strømport | 1 × DC 5,5 x 2,1 mm |
| Miljø | |
| Driftstemperatur | 0℃~45℃ |
| Driftsfuktighet | 20%~80% |
| Makt | DC12V ± 10%, ikke høyere enn 12V |
| Strømforbruk | ≤7,2 W |
| Mekanisk | |
| Vekt | 0,3 kg (pakke inkludert) |
| Dimensjoner | 135 mm x 65 mm x 40 mm |
| Installasjon | Takinstallasjon |
| Installasjonshøyde | Bredde på dekselet |
| 2,3 m | 1,3 m |
| 2,5 meter | 1,7 m |
| 3,0 m | 2,9 m |
| 3,5 m | 4,1 m |
| 4m~6m | 5,5 m |
Offentlige rom: Demografiske tellere brukes i offentlige rom som parker, strender og turistattraksjoner for å overvåke besøkendes trafikk og forbedre sikkerheten. Disse dataene kan brukes til å identifisere potensielle farer og reagere raskt på nødsituasjoner.
Stadioner og arenaer: Stadioner og arrangementssteder bruker tellere for å spore oppmøte og optimalisere håndtering av publikum. Disse dataene kan brukes til å forbedre sikkerheten, redusere ventetider og forbedre besøksopplevelsen.
Alt i alt er demografer uvurderlige verktøy for bedrifter, organisasjoner og myndigheter for å samle inn sanntidsdata om befolkningen i et bestemt område. Med sin hastighet, nøyaktighet og effektivitet kan befolkningstellere gi verdifull innsikt som kan brukes til å forbedre produktivitet, sikkerhet og kundeopplevelse. Hvis du ønsker å forbedre forretningsdriften din, bør du vurdere å implementere befolkningstellere i dag.